Afrika E Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

B-9348, Dealesville, Tokologo, Lejweleputswa (DC18), Free State: B-9348

B-9348

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :B-9348, Dealesville, Tokologo, Lejweleputswa (DC18), Free State
Qytet :Dealesville
Rajon 3 :Tokologo
Rajon 2 :Lejweleputswa (DC18)
Rajon 1 :Free State
Vend :Afrika E Jugut
Kodi Postar :B-9348

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ZA-FS
gjerësi :-28.67500
gjatësi :25.76806
Zona Koha :Africa/Johannesburg
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

B-9348, Dealesville, Tokologo, Lejweleputswa (DC18), Free State është e vendosur në Afrika E Jugut.Kodi i saj është zip B-9348.

Të tjerët u kërkohet në
B-9348, Dealesville, Tokologo, Lejweleputswa (DC18), Free State,B-9348 ©2014 kodin postar Query