Afrika E Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

B-7460, Goodwood, Cape Town Metro, City of Cape Town (CPT), Western Cape: B-7460

B-7460

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :B-7460, Goodwood, Cape Town Metro, City of Cape Town (CPT), Western Cape
Qytet :Goodwood
Rajon 3 :Cape Town Metro
Rajon 2 :City of Cape Town (CPT)
Rajon 1 :Western Cape
Vend :Afrika E Jugut
Kodi Postar :B-7460

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ZA-WC
gjerësi :-33.90667
gjatësi :18.54917
Zona Koha :Africa/Johannesburg
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

B-7460, Goodwood, Cape Town Metro, City of Cape Town (CPT), Western Cape është e vendosur në Afrika E Jugut.Kodi i saj është zip B-7460.

Të tjerët u kërkohet në
B-7460, Goodwood, Cape Town Metro, City of Cape Town (CPT), Western Cape,B-7460 ©2014 kodin postar Query