Afrika E Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

B-3284, Lourdes, uMngeni, Umgungundlovu (DC22), KwaZulu-Natal: B-3284

B-3284

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :B-3284, Lourdes, uMngeni, Umgungundlovu (DC22), KwaZulu-Natal
Qytet :Lourdes
Rajon 3 :uMngeni
Rajon 2 :Umgungundlovu (DC22)
Rajon 1 :KwaZulu-Natal
Vend :Afrika E Jugut
Kodi Postar :B-3284

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ZA-NL
gjerësi :-29.48222
gjatësi :30.22306
Zona Koha :Africa/Johannesburg
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

B-3284, Lourdes, uMngeni, Umgungundlovu (DC22), KwaZulu-Natal është e vendosur në Afrika E Jugut.Kodi i saj është zip B-3284.

Të tjerët u kërkohet në
B-3284, Lourdes, uMngeni, Umgungundlovu (DC22), KwaZulu-Natal,B-3284 ©2014 kodin postar Query