Afrika E Jugutkodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

B-3112, Mawk, Abaqulusi, Zululand (DC26), KwaZulu-Natal: B-3112

B-3112

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :B-3112, Mawk, Abaqulusi, Zululand (DC26), KwaZulu-Natal
Qytet :Mawk
Rajon 3 :Abaqulusi
Rajon 2 :Zululand (DC26)
Rajon 1 :KwaZulu-Natal
Vend :Afrika E Jugut
Kodi Postar :B-3112

Informacione të Tjera
Gjuhë :English (EN)
Kodi Rajoni :ZA-NL
gjerësi :-27.76583
gjatësi :30.80972
Zona Koha :Africa/Johannesburg
Koha Koordinuar Universal :UTC+2
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

B-3112, Mawk, Abaqulusi, Zululand (DC26), KwaZulu-Natal është e vendosur në Afrika E Jugut.Kodi i saj është zip B-3112.

Të tjerët u kërkohet në
B-3112, Mawk, Abaqulusi, Zululand (DC26), KwaZulu-Natal,B-3112 ©2014 kodin postar Query